O'Fallon Progress

Edward Fulton Junior High School honor roll

Sixth grade

High Honors

Carlee A. Auld, Audrie L. Ballard, Caleb R. Brandon, Lucille A. Carney, John P. Chaney, Melissa A. Cruz, Sarah P. Davis, Braden A. Eccher, Jackelyn G. Fischer, Natalie D. Hagerman, Ella F. Harris, Wyatt H. Heap, Aidan C. Johnson, Hannah Kim, Myreone R. King, William B. LaDuke, Angel A. Leverette, Mackenzie L. Marsala, Christian S. Meitzenheimer, Lauren O. Meyer, Bryce E. Mikos, Julian C. Mitchell, Dane Niblett, Ansley M. Ori, Alexis O. Paten, Sophia M. Phebus, Liliaunna D. Ponsano, Abby A. Preski, Isabella Rohn, Ethan T. Runkwitz, Joshua R. Simpson, Carter L. Spellman, Madelyn A. Sprouse, Drue I. Steder, Abigail F. Tamblyn, Katie N. VanHoose, Sophie Wilcox, Cameron G. Woll, Michael R. Zimmerman

Honors

Josh B. Albritton, Morgan Anderson, Breanna L. Asher, Lucas S. Aylor, Bronwyn Baer, TaJa’jah M. Baker, Rebekah A. Barnes, Nathan C. Bassford, Chanel E. Berg, Jonathan H. Bitner, Abigail L. Bloom, Nolan Blue, Jack Bortz, Audrey M. Bouland, Carter T. Breuchaud, Katherine E. Bridges, Austin Brown, Evan R. Caito, Keegan P. Coleman, Kristen Conrad, Aidan W. Cook, Connor J. Deck, Riley Dewitt, Kameron Dixson, Bobby B. Driver, Cameron Fisher, Alyssa R. Frederking, Jimmy Fuller, Kathryn V. Giedeman, Caroline Glover, Dominic E. Goetz, Kayla l. Graney, Darrion M. Green, Jake B. Hasty, Alexander X. Haynes, Isaiah Heap, Isaiah D. Hiben, Jessica Hicks, Camryn J. Huskey, Jake D. Hutchison, Rohan K. Jacob, Heath D. Johnson, Landen D. Johnson, Jayla Jones, Anuj A. Kashyap, Cameron M. Kelley, Nathan G. Koenig, Leslie Kolman, Gianna R. Leonelli, Zachary M. Levin, Keira Longhorn, Kate V. Louer, DeVaun L. Lovelace, Megan Marrs, Joshua A. Martin, Lauren E. Marx, Kalyda C. Mattison, Delaney Maxey, Connor N. McKee, Anthony McKimmey, Annalie P. McWhorter, Maggie J. Meade, Valerie R. Meinkoth, Colton R. Michael, Abbey Mitchell, Jason M. Morris, Brett C. Mueth, Dominic S. Oldani, Elijah Olsen, Lauren D. Orlando, Hunter A. Paskert, Jacob C. Pekala, Camren O. Perry, Robert J. Plantz, Bryant N. Powers, Jada M. Reed, Austin Reinacher, Amelia G. Richards, Jacob L. Richards, Natalie H. Richards, Abigail H. Richardson, Eddie L. Ricks III, Lleyton A. Roan, Katherine E. Robinson, Maria T. Rodriguez, Devan H. Rush, Sophia M. Salinas, Seth J. Sanchez, Sierra A. Sanchez, Vaughn A. Sarten, Derrick L. Scott, Kayla S. Seeger, Madeline M. Sheehan, Hannah E. Simpson, Victoria L. Simpson, Camden Slade, Graham Y. Smith, Olivia M. Smith, McKenna Spilker, Alinafe Z. Tambala, Bradley J. Thomas, Donaven T. Thomas, Paige O. Thomas, Aiden M. Thornburg, Samantha A. Toennies, Tyler M. Tomko, Jack Tredway, Madison Turner, Michael C. Turner, Ty-Jai Tutson, Chase L. Varady, Matthew D. Viventi, Logan Waegner, Lane A. Wahlgren, Landen J. Walker, Emma E. Wallen, Kennedi L. Washington, Evan M. Weber, Cori L. White, Francesca S. White, Tyrone Wilkins Jr., Andrew M. Zywicki,

Honorable Mention

Isaiah J. Camper, Brendan Crankshaw, Travis M. Hardin, Jeremiah L. Hardnett, Sophie M. Hazelwood, Nicholas Hull, Jayla M. Hunt, Kaylin G. Morton, Jessica A. Palus, Connor S. Patton, Alexander H. Peresta, Sabrina G. Phebus, Hailey E. Plate, Katlyn S. Roberts, Jeremy R. Scoggins, Trenton R. Simon, Kyle R. Sternberg, Jaylen L. Strong, Vaughn R. Thibodeaux, Mark L. Vickers, Aidan C. Walser, Jonathan P. Werner, Sean M. Witzel, Monique R. Wyrostek

Seventh grade

High Honors

Isabel M. Allerheiligen, Rachel A. Allerheiligen, Sarah B. Allerheiligen, Annaleigh E. Anderson, Alexandra K. Baldessari, Lindsey O. Barnes, Kendall R. Barnett, McKenna S. Bates, Noah A. Berthot, Reid C. Brokering, Giavanna Cabrera, Caden J. Cannon, Dylan A. Clark, Cortney E. Conners, Kaylee R. Cordevant, Olivia A. Crabtree, Payton M. Davison, Brandon M. Dawson, Ryan Deagan, Sadie DeLange, Hannah C. Donahue, Luke E. Ellerbeck, Jayme A. Espino, Madison Gleave, Wardell C. Gooden, Angad S. Gothra, Sasha S. Gothra, Shawn S. Gothra, Calia L. Grinston, McKenna G. Hall, Matthew V. Hart, Reagen C. Hoefle, Mackenzie L. James, Chloe M. Johnson, Audrey J. Lutz, Reagan S. Martin, Adam E. Mason, Matthew D. McGee, Hailey M. McGinnis, Hannah B. Meier, William W. Moritz, Megan E. Mueller, Prisha Patel, Hannah M. Peczkowski, Elizabeth G. Reyna, Brooke M. Riggan, Savanna R. Robertson, Albert J. Scrivner, Eric C. Shackelford, Samantha G. Spreter, Caroline B. Suydam, Bryce A. Tate, Nathan C. Valentine, Avery E. Ward, Michael J. Ward, Ashton K. Wells,

Honors

Arcadio R. Aburto Jr., Stephen W. Adamsky, Madison R. Bala, Alyssa M. Baldwin, Olivia Beard, Savanah Breithaupt, Abbey A. Burkhalter, Gabrielle N. Clement, Mason F. Closs, Amara D. Coleman, Cameran E. Colombo, Ethan S. Crouse, Kaylee E. Darnell, Dereck A. DeVore, Kelsey A. Dismukes, Joshua B. Dluhy, Kristin M. Drewry, Benjamin W. Eckell, Olivia N. Findley, Zachary L. Fisher, Emily Frentzel, Ayden S. Frickleton, William L. Garcia-Boyd, Britain A. Garner, Aniyah D. Gee, Evan C. Gibson-Mayhood, Michael C. Grotsky, Braden M. Gunther, William J. Haberl, Jacob C. Hahs, Coriana R. Hall, Nathaniel G. Hancock, Gabrielle S. Harmon, Jeremy E. Harris, Ethan C. Hoerner, Judah L. Horton, Eboni J. Jackson, Isaiah M. Jackson, Jayelin C. Jaye, Hannah M. Jones, Barret S. Kadavi, Emily M. Karr, Mira R. Kassab, Morgan M. Keefe, Aidan J. Keen, MaKayla O. Kelsey, Garrett M. Knerrer, Madeleine R. Koester, Dylan J. Kolb, Jack M. Kollins, Alexa Kosmopolis, Carson F. LaBrayere, Michael A. Larson, Colin J. Laughrey, Amaya S. Lawary, Madalin M. Ledford, Conner R. Levin, Annaleese S. Logan, Oliver R. Logan, Tyler C. Lunning, Daniel A. Mack, Kailyn M. Marion, Abigail E. Mathews, Trenton I. McDaniel, Carleigh E. McFarlane. Jack E. McFarlane, Seth A. McKinzie, Madeline J. Menold, Luke A. Miller, Jolyn Karina P. Modesto, Christopher J. Moore, Alexander G. Mueller, Olivia G. Mussatto, Samuel R. Norrenberns, John Pahnke, Violet Patten, Austin A. Pollock, Connor J. Pyrdeck, T’Keyah J. Quarrie, Konner R. Rachell, Sophia H. Ratajczyk, Caila M. Riggs, Andre B. Robertson, Jack M. Robinson, Valentina M. Salinas, Rylee M. Schiermeier, Jake W. Schildknecht, Alexis R. Schloer, Makenna S. Shipman-Rowden, Lillian P. Simmons, Noah H. Simpson, Jackson T. Slaby, Brandon Snyder, Emma R. Speakes, Lucie S. Speakes, Oscar L. Speakes, Michael J. Staley, Deja A. Stewart, McKenna S. Stiles, Evan J. Stogner, Samantha M. Suchanek, Ethan J. Swierczek, Christopher D. Taylor, Matthew N. Turner, Madeline M. Vanderheyden, Ashley L. Walker, Ally M. Ward, Madison L. Westmoreland, Blake Westrater, Angelina K. Wu

Honorable Mention

Alexis Borgstrand, Jacob Dewitt, Matthew Dickerson, Trenton M. Dove, Brant G. Hackstadt, Corina D. Hall, Logan T. Hampton, Joseph D. Heller, Jacob M. Horton, Ella L. Humbert, Jayden I. Johnson, Keagan F. Kanizar, Sarah E. King, Sterling M. Lane II, Matthew J. Long, Kearstin M. Manning, Grant P. McMahon, Aiden M. Morris, Andrew J. Ord, Gabrielle L. Parker, Dorothy K. Stanis-Way

Eighth grade

High Honors

Connor W. Auld, Hillery R. Balisteri, Alaina E. Ballance, Jacob A. Baron, Samuel J. Becker, Kelan M. Branch, Mackenzie M. Brown, Chloe A. Campbell, Beau D. Carney, Emma I. Cramer, Janelle Y. Davis, Alexis L. Denton, Taj M. Diltz, Sarah E. Doyle, Anika L. Gray, Samuel J. Gunnink, Isabella Heap, McKenna B. Heap, Olivia A. Hellin, Caleb J. Horton, Abigail G. Hurst, Vishal P. Jacob, Breanna N. Johnson, Amy Kalteis, Dylan L. Kirchoff, Max M. Marrel, Taylor A. Martin, Kiley F. McElroy, Ty R. Michael, Brenna D. Mitchell, John A. Moore, Alexandra D. Mueller, Khushi N. Patel, Makenna S. Pinkham, Robert D. Rizzo, Sophie M. Robinson, Madison C. Rohn, John T. Sexauer, Isaac Steward, Gabrielle L. Stone, Carli R. Street, Jacob J. Swierczek, Sophia Tamblyn, Drew A. Tebbe, Halle E. Wahlgren

Honors

Michael J. Alblinger II, Jackson M. Baker, John C. Baker, Isabelle C. Bassford, Patrick I. Bramble, Sidney L. Brown, Jveyonne M. Chapel, Olivia N. Charles, Erionna Coleman, Nicholas R. Coleman, Nailah S. Collins, Bryce Cotter, Sydney B. Cox, Isabel Crabtree, Caden Craig, Caleb Craig, Ja’leeah Y. Crockett, Griffin T. Deberry, Alek DeFrancesco, Jason P. Dela Cruz, Aine M. Dixon, Faith M. Dover, Mason P. Dowdy, Brayden L. Dreyer, Ra’ven U. Eastern, Emily E. Eisemann, Tarren C. Elder, Brett R. Emmerich, Matthew E. Eversole, Rhiana Z. Farlin, Alexandra M. Farroll, Kailei Fenton, Jessica Fischer, Alexis Gaffney, Zoe R. Gibson, Dallyn S. Greenlea, Grant T. Gruenloh, Mikayla Hagerman, Ian G. Handyside, Joshua G. Harn, Jordan N. Harris, Jamison L. Hawotte, Jonah D. Hayes, Sophia J. Hipskind, Zoie M. Howard, Luke P. Hruby, Kennedy T. Huskey, Kennedy B. Johnson, Mia S. Johnson, Elijah N. Jones, Brenna R. King, Kalin G. King, Jordyn Kraft, Alexandria J. Krause, Emma E. Kurtz, Christian Leonelli, Aurea M. Lopez-Borrero, Mark A. Lorenzo III, Clayton J. Lovell, Knyah N. Mattison, Sydney J. McAuliffe, Chase McCrory, Logan T. McDowell, Elana C. Melzer, David P. Monahan, Jason A. Newman, Corey A. Noe, Olivia L. Ori, Dylan J. Osborne, Alandra L. Parram, Isabel Patten, Alisha K. Pinkard, Taylor R. Pollock, Natalie Powers, Isaiah G. Proffitt, Justin Quiroga, Chelsea A. Reed, Christopher Robinson, Christian M. Saenz, Carmela R. Sales, Tyler L. Sanford, Falon R. Sarten, Arielle E. Savin, Chloe R. Siddle, Tyler S. Simpson, Taylor M. Singleton, Claire E. Slone, Reagan Smallwood, Braden Smith, Anthony E. Sprouse III, Olivia J. Staggs, Zachary E. Tackett, Nathaniel D. Tarin, Ernice K. Thrash, KeShaun E. Tillman, Sophia A. Toner, Sean G. Turner, Heather Turpin, Reece A. Walker, Jenna D. Wallace, Jalen A. Watson, Joshua Werner, Trinity N. Whitesides, Jaquelyn A. Whyte, Travis C. Wilkinson, Tyler A. Williamson

Honorable Mention

Marcus L. Acoff, Nevaeh D. Bailey, Zoe R. Bandalan, Brady W. Boisjoli, Madison Burkett, Isaac M. Cody, Beyonce L. Enriquez, Samuel S. Giedeman, Brandon R. Haake, Scott J. McHenry, David E. Olson, Maurice A. Parram, Donovan J. Simpson, Alexander J. Tomko

  Comments