O'Fallon Progress

OTHS announces honor roll

The Progress

O’Fallon Township High School has announced its honor rolls for the fourth quarter.

Class of 2017

Highest Honor Roll: Eboni T. Acoff, Brent T. Anderson, Grace E. Appel, Natalie G. Bak, Claudia M. Beck, Victoria L. Birchem, Bradley A. Bishop, Ronald J. Black, Claire M. Bordenave, Camryn E. Bright, Hunter N. Brown, Chandler L. Cairatti, Abigail F. Carney, Mae M. Chapman, Madelyn E. Cooper, Rebecca L. Cowin, Devin W. Cox, Haley J. Cox, Parker A. Crain, Connor D. Crane, Jessica E. Croissant, Autumn M. Daenzer, Madison A. DeBoer, Daniel J. Dela Cruz, Jamie P. Dela Cruz, Jacob C. DeLange, Taylor M. Dittmar, Alexandra D. Eader, Jacob R. Earley, William C. Farrar, Claire O. Fraser, Nolan M. Gavin, Malik Y. Giddens, Gabriella F. Goerke, Robert A. Gonzalez, Jr., Laura C. Green, Jennifer R. Greene, Jordan M. Guethle, Joseph A. Guithues, Chase E. Hackstadt, Austin W. Halverson, Kathleen N. Halwachs, Emma R. Harris, Jasmyn L. Harris, Logan L. Harris, Blake T. Heimann, Madeleine J. Henken, Eric S. Henrichs, Jessica L. Hoffer, Emily A. Hopkins, Rachael M. Howey, Sierra N. Hughes, Danna L. Jenkins, Nathaniel D. Jones, Lauren M. Kalteis, Kathryn R. Kampmeyer, Caitlin A. Kayser, WonJun Kim, Olivia T. Kloeckner, Mackenzie A. Koester, Sydney M. Korstad, Lillian R. Kovich, Megan E. Lamontagne, Kirsten A. Langlois, Devin S. Le Pere, Kelsey M. Lentz, Grace N. Lindsay, Nicholas D. Longhorn, Hope B. Lovell, Joy B. Lovell, Jacob W. Maxey, Andrew M. Maxwell, Luke E. Meidel, Sophia A. Melzer, Dylan N. Miller, Liana K. Miller, Matthew P. Miller, Nicholas A. Mueller, Nicholas O. Noblitt, Hayden A. Ourada, Jeonghu Park, Caitlyn M. Person, Austin J. Plymell, Mary K. Porath, Tyler J. Przybysz, Lindsey N. Reinacher, Cassady A. Reno, Taylor P. Reynolds, William S. Richards, Jordan D. Richardson, Annie J. Roberts, Trenton E. Rust, Mackenzie K. Ryan, Rachel C. Sabella, Lillian L. Schmidt, LeAnn M. Schmitt, Zachary K. Scott, William G. Severns, Margaret M. Sheerin, Michaela K. Shoemaker, Dominic A. Smiley, Anne P. Speight, Adam M. Spihlman, Madison C. Stacey, Aimee N. Stein, Blake R. Stroh, Sienna R. Stroud, Lauren E. Thomas, Robert E. Tinge, Silwana Tiwari, Matthew E. Toohey, Kara M. Tripp, Janelle M. Vollmer, Abigail P. Wangerin, Abigail P. Weidner, Lauren N. White, Andrea N. Wieman, Devonn T. Wilson and Heath P. Zuber.

Honor Roll: TaVonn M. Adams, Michael S. Adkins, Brian D. Ahle, Mackenzie C. Ballance, Cooper D. Barnhill, Abby L. Becker, Cody T. Bequette, Paige M. Black, Madelyn C. Blair, Sierra M. Blanco, Cameron R. Bopp, Bailey D. Boswell, Kobey R. Bosworth, Connor N. Breyer, Hannah C. Brooks, Summer L. Brooks, Norman P. Buelow, Bianca A. Castillo, Randy Z. Chen, Caitlyn D. Chinn, Alexander G. Christensen, Cedric L. Cobb, Justin J. Cooper, Lauren M. Cooper, Erin L. Cornwall, Dina L. Courtland, Cody N. Crowder, Jordan E. DeRemer, Marta S. Durk, Natalie E. Edwards, Victoria R. Ford, Daphne K. Fowler, Donovan H. Frailey, Caleb J. Frohbieter, Jillian R. Gasser, Paige M. Gibson, Brian T. Goodman, Paris I. Grady, Tia A. Grant, Taylor N. Grout, Marissa R. Gunn, Alexis L. Guy, Amanda J. Hair, Zoe M. Hall, Audralee M. Hanes, Elisabeth L. Hansen, Makenzee L. Hansen, Fahad A. Haque, Mason J. Hewitt, Brianna M. Honma, Kamila L. Hostetter, Erica N. Jacobs, Kyle J. Jarrell, Abbey M. Johnson, Alley E. Johnson, Kevin S. Jolani, Marion C. Jones, Bryan T. Kalkwarf, Saran A. Khalid-Giddings, Christian M. Koechner, Megan M. Krneta, Cassandra R. Krusac, Joseph B. Kurrasch, Sarah J. Kurtz, Morgan K. Lallish, Jonathan T. Ledee, Dominik Lichota, Connor A. Lieb, Kristen J. Lintvedt, Jordan M. Lipe, Lawrence W. Macdonald, Noah M. Macias, Riley T. Mason, Makayla M. Mays, Faith A. McCaskey, Kenzi B. McCormick, Rebecca L. McDaniel, Taylor A. Miller, Adam A. Mueller, Colin J. Munie, Ryan A. Nelson, Madeline K. Noblitt, Deion M. Norfleet, Gracelynn R. Norgaard, Gabriel N. Norsigian, Natalee M. Nowak-Roddy, Alexandre J. Orr, Devan N. Patel, Jamon D. Peatross, Preston L. Porter, Joshua M. Preston, Alexandria T. Proffitt, Hannah E. Radden, Octavio J. Ramirez-Guajardo, Lukas A. Reuther, Tiffany L. Rieke, Sarah A. Rivers, Brianna N. Rogers, Savannah M. Roman, Calvary A. Sanabia, Ryan M. Sanders, Hayden T. Schaefer, Austin L. Schmidt, Spencer A. Schuller, Lauren M. Sexauer, Mackenzie E. Shelton, Richard C. Shepherd, Dylan P. Sholtes, Allison N. Silvestrini, Jordan K. Sims, Kaitlyn M. Smith, Keaton T. Steele, Rebecca G. Tamblyn, Noah L. Tenllado, Jacob R. Trebilcock, Destiny M. Turner, Jared G. Turner, Sadie B. Veillette, Kyle J. Walter, Justin M. Walters, Mya A. Watson Blake, Elaina M. Whorton, Sophie M. Wilkerson, Abigail E. Willgohs, Carson M. Willis, DeAndra M. Willis, William T. Wilson V. and Samantha R. Winkelmann.

Class of 2018

Highest Honor Roll: Imani Alexander, Parker S. Anderson, Grant F. Appel, Khory J. Bachman, Skylar N. Bair, Jeremy P. Barnes, Eduardo E. Barragan, Natalie L. Bartimus, Nicholas E. Beck, Kevin J. Belobrajdic, Benjamin R. Belongy, Garrett T. Blenkush, Brooke N. Boatman, Elizabeth L. Boehning, Kali B. Bolton, Clayton J. Bonitati, Kirsten R. Brown, Katherine M. Buchanan, Nathan J. Burton, Erin R. Byrnes, Abigail G. Byrnside, Lonnie L. Byrnside III, Nicholas M. Carducci, Sae Y. Choe, Carissa R. Christensen, Miya Christensen, Talia Christensen, Victoria H. Clinton, Madeline L. Collins, Mary R. Costantinou, Claudia K. Cozadd, Kylie M. Creek, Jared D. Dalonzo, Jessica R. Davis, Joelle M. Dorries, Zachary J. Dover, Christopher J. Duncan, Lindsey J. Escudero, Alexis N. Farmer, Samuel B. Feathers, Noelle M. Forcier, Alexis M. Gaab, Nicholas S. Gagliano, Alyssa A. Gederman, Max R. Gibbs, Matthew T. Gilster, Hayden W. Gittner, Sierra B. Grasher, Emily V. Hairr, Derek W. Harris, Jr., Jonathan M. Harris, Zoe M. Havens, Rachel E. Hayden, Garrett W. Herring, Jadyn A. Holt, Ashlynn K. Honma, Justin A. Hovick, Jake R. Howey, Adam M. Hudder, Regan L. Hutchison, Michaela M. Jablonski, Kylie M. James, Isabella R. Johnson, Nathan C. Kellermann, Anastasia M. Kirby, Halie A. Kosmopolis, Nicholas A. Kruse, Megan N. Lanter, Timothy C. LeBlanc, Joel C. Lindsey, Caitlin B. Lloyd, Elizabeth A. Long, Amayrani Lopez, Cassidy R. Lurk, Andrew B. Luz, Kelsey Lyles, Rebekah I. Macdonald, Kyle N. Manera, Kira S. Mantz, Allison L. Martin, Nathan L. Martin, Camryn C. McKinney, Treavor L. McLeland, Alyssa R. McMinn, Delaney E. Mikos, Ryan M. Millard, Kaitlyn M. Mueller, Patrick W. Murphy, Tessa E. Nesch, Daniel J. O Connor, Isaac C. Oechsle, Christopher B. Ord, Katarina E. Papachrisanthou, Francisco-Rey A. Pedroza, Sean R. Pelato, Kaileigh N. Perrier, Jonathan D. Prouhet, William J. Ralphs, Monika Reynolds, Ashley R. Risse, Morgan M. Rohloff, Joshua D. Rohn, Bruno Rosado Monagas, Julia K. Roth, Isabel M. Saenz, Jesse D. Saldana, Grace E. Scherschel, Anthony G. Schneider, Madyson M. Schreiber, Caleb R. Shelton, Hannah M. Shultz, Hannah I. Sill, Elise C. Smith, Taylor A. Smith, Suzanna R. Talley, Zane C. Toner, Leah E. Walton, Madison M. Weitlauf, Christian A. Whitesides, Claire F. Wilcox, Brooke P. Witzel, Spencer J. Woll, Alaina M. Worker, Sierra P. Workman, Cody T. Wyatt, Ananya S. Yaganti and Hayden Ybarra.

Honor Roll: Rachel Joy M. Abalos, Robert B. Backhus, Hanna K. Barnes, Elizabeth R. Bellina, Samantha R. Bierly, Matthew T. Blomberg, Adrian D. Bolds, Nicholas D. Boone, Sophia H. Border, Teron D. Bowman II, Hannah G. Brandes, Racquel E. Brown, Kariah B. Buckmire, Chloe E. Buelow, Alec C. Busse, Parker J. Charlebois, Jack K. Chosay, Justin E. Coleman, Kathryn M. Comeaux, Dean T. Cooley, Cheyenne D. Copling, Marcus I. Daniel, Hannah L. Dapson, William C. Davis, Angel N. Deadmond, Delaney A. DeMott, Evan B. Donnell, Alvin L. Doss III, Matthew K. Doyle, Reid L. Ellerbrake, David L. Erickson, Marian Espinoza, Allyson C. Estler, Lucas A. Etheridge, Sean P. Feuerhelm, Jodi G. Fischer, Peter T. Fleming, Austin J. Fogwell, Alexandria H. Foote, Jennifer T. Frentzel, Olivia R. Fuller, Kaylee Gonzalez, Holland E. Goodwin, Garrett K. Hagarty, Daniel P. Hammond, Alexandra P. Hardy, Caitlin M. Harley, Elijah P. Hart, Trent E. Hawk Frey, Robert W. Hayes, Adam R. Herbert, Ava N. Hipskind, Mark J. Hoerner, Emily T. Horsens, Kourtney N. Houston, Blake Janas, Emily C. Jansen, Deja R. Jenkins, Anthony C. Johnson, Deondra C. Johnson II, Christina A. Jones, Quinton D. Jones, Brooke E. Kalous, Caroline C. Keller, Brandon J. Kirk, Jacob R. Koenig, Hannah Kolker, Mia S. Laing, Quincy D. Land, LaRynn L. Lang, Alisha M. Lester, Zachary Lynn, Dominic J. Macaluso, Mason M. Macias, Ryan Mank, Rebecca K. Mann, Noah R. Mantz, Emily R. Marrs, Maxwell R. Matheny, Kailey E. McCloud, Alayna L. McCoy, Elizabeth A. McDevitt, Matthew W. McDowell, Timothy J. McNulty, Kayla F. McSherry, Natalie M. Meinkoth, Dana D. Merritt, Elizabeth M. Mitchell, Tyriq J. Mitchell, Ryann B. Moore, Charles J. Moyers, Amy T. Muschler, Noah A. Mussatto, Jimarquez L. Nauden, Jordan T. Nguyen, Jackson B. Nickish, Andrew J. Novy, Matthew J. Oberts, Kyle P. Orlet, Amaria A. Patterson, Ellena S. Pflugradt, Andrew R. Pierson, Isaac Pullen, Jordan A. Reed, Jeremy J. Reno, Bailey A. Rhodes, Maeve N. Rost, Taje A. Ruffin, Alexis S. Russel, Kathryn M. Sanders, Payton M. Sandlin, Grant I. Schilling, David L. Skittino, Andrew R. Smith, Brianna R. Smith, Kristin J. Smith, Nathan J. Smith, Brianna M. Spear, Bailey J. Spengler, Braedon C. Spicer, Nicole L. Stankevitz, Stephanie M. Sternberg, Kerrington R. Stewart-Goodwin, Jayla N. Stubblefield, Samantha L. Stutsman, Renae N. Suberly, Graham E. Sudduth, Paige M. Swieda, James D. Taylor II, Cole J. Thamke, Jordyn C. Thompson, Nathaniel A. Tole, Marinda J. VanHoose, Kartikeya R. Vyas, Shallamar M. Wade, Amy E. Wagner, Michael J. Warren, Vivian F. Washington, Haley M. Whittaker, Jade M. Williams, Alexandra G. Williamson, Hannah M. Wills, Marion L. Winer IV, Ellayna L. Wright, Keely K. Wunder and Alex D. Young.

Class of 2019

Highest Honor Roll: Isabelle N. Akoro, Marc Allerheiligen, Mohammed W. Ashkar, Marissa L. Aviles, Carson J. Bair, Jordan N. Baskette, Lucas J. Biehn, Coby L. Blaylock, Connor T. Bleisch, Nolan D. Bradley, Madison T. Brake, Molly A. Brennan, Caden W. Brown, Gabrielle D. Brunner, Ian N. Burch, Charles H. Camp IV, Jessica G. Camp, Hannah E. Caraway, Joshua A. Carpenter, Haihley C. Connors, Alyssa L. Corso, Leah K. Corso, Isaiah M. Craft, Joseph W. Deagan, Anna M. DeMonge, Kai L. Diltz, Grace A. Dumstorff, Laura M. Edwards, Joseph P. Estrada, Ryan W. Feldt, Jessica A. Finck, Kayla E. Fisher, Katherine Fraser, Jonte M. Gray, Julia B. Gundlach, Jaila M. Guy, Logan M. Halloran, KeSean L. Harrington, Abigail L. Hart, Kyle W. Harting, Jacob E. Hayes, Ashton A. Hess, Samantha M. Hogue, Ella A. Hoover, David J. Hur, Omar E. Jackson, Sam R. Kassab, James H. Kelly, Kathryn D. Kim, Philip y. Kim, Wonyoung Kim, Sara M. Kizziar, Sophia Koesterer, Ryan K. Komm, Kennedy J. Kreidell, Brendan M. Krell, Rachel E. Lakenburges, Braedan M. Lay, Lauren E. Le Pere, Kevin Liu, Hunter J. Loyet, Adler E. Maher, Riley E. Maher, Alexis V. Martin, Luke M. McDevitt, Molly M. Melzer, RyAnne K. Mikos, Kayla N. Miller, Stephen R. Monson, Ashlyn N. Morris, Mallory A. Moyers, Hieu Nguyen, Tiffany T. Nguyen, Chloe E. Nichols, Sydney N. Osborne, Kirsten M. Paape, Nicholas P. Papachrisanthou, Grace Park, Taylor J. Patterson, Taylor L. Peck, Melanie R. Peters, Gabriel R. Picato, Matthew D. Prouhet, James Randolph, Shae-Lynn C. Reynolds, Cara L. Rhodes, Donald J. Richards, Hannah M. Risberg, Gloria R. Rousseau, Sienna F. Salcido, Emma Sanabia, Emma K. Sanchez, Karlie R. Sheppard, Jacquelyn S. Simpson, Sarah S. Smith, Nicholas J. Spihlman, Jonathan M. Stein, Zoyalyn M. Stoll, Camryn A. Stroud, Catherine F. Taylor, Nathan L. Tinge, Brilynn S. Touma, Mikaela L. Trujillo, Logan M. Vandever, Gabrielle R. Vineyard, Kendra A. Vollmer, Ryan Waegner, Sydney K. Wangerin, Liliana M. Ward, Ethan D. Weld, John K. Werner, Catina B. West, Gabriel Whitesides, Alexander J. Wilhelm and Madison O. Winkeler.

Honor Roll: Nathan D. Amenn, Austin W. Ames, Ryan S. Anderson, Edzel A. Antiporda, Katarina F. Ausley, Trevadj D. Austell, Morgan E. Barnum, Ashlin C. Baxter, Riley E. Bigham, Ryan T. Bloom, Olivia L. Branz, Abby E. Braswell, Jake L. Brauner, Dorian M. Brown, Tristin D. Brown, Ethan W. Bucshon, Reyna N. Bullock, Trey M. Burkhalter, Kipkenei T. Chepkoit, Brannon G. Clark, Natalie G. Cochran, Elizabeth L. Colson, Andrew S. Combs, Charles D. Crouse III, Aaron S. Cummins, Savannah E. DeLange, Nickolas J. Deprey, Willow S. Devine, Kyle D. Dismukes, Jordan T. Dowling, Kaleb Edmunds, Natalie A. Erlinger, Andrew Farroll, Micaiah S. Flager, Aidan C. Gass, Abigail George, Hannah N. Gibson, Gavin R. Gonzalez, Skyler M. Grotsky, Jasmynn V. Hale, Travis C. Halverson, Stephen G. Hardy, Brianna R. Harris, Quinn Q. Harris, Blake C. Holliday, Charles B. Hotchkiss IV, Alexandra A. Hunter, Morgan T. Johnson, Addison Jones, Charles J. Kellough, Kalum J. Klausner, Austin R. Kostedt, Sarah A. Lamontagne, Caris Lidisky, Patrick D. Lyon, Katie M. Mank, Samuel A. McCoy, Taylor C. McElroy, Grant M. McKee, Michael E. Meyer, Tanner V. Middendorf, Lindsay M. Miles, Kurtis J. Miller, Skylar K. Mitchell, Brianna M. Morris, Jacob A. Munro, Marcus A. Myers, Mitchell R. Nalley, Reagan D. Parks, Margaret-Mary P. Pauley, Aimee N. Peterson, Colin P. Phillips, Jaden X. Proffitt, Hannah M. Raby, Peyton O. Robinson, Alyssa M. Rowe, Meghan E. Ryan, Thomas G. Schwartz, Miles D. Shaw, Kenzee J. Simmers, Timothy J. Simpson, Amber R. Smith, Georgia A. Spory, Lauren E. Stanley, Katherine M. Storck, Anna Tamblyn, Mackenzie L. Tesluk, Madison P. Thornton, Michael A. Tindall, Kiley G. Tippett, Katherine Toftemark, Skylar N. Van Driel, Giovanni K. Venuti, Emma R. Weilmuenster, Jalen A. White and Lucas R. Wood.

Class of 2020

Highest Honor Roll: Isabella C. Goerke, Jordan E. Howe, Wynne V. Radcliffe, Melanie E. Spinnie, Haley N. Bartimus, Lindsey R. Berry, Miley M. Brunner, Grace A. Clinton, Austin A. Dichsen, Grant A. George, Blaine M. Gittner, Ruth N. Lambries, Simoriah J. Longhorn, Logan M. Lowery, Joshua J. McIntyre, Seth H. Miller, Milee S. Patel, Makayla L. Sharpe, Riley J. Shultz, Julia E. Streit, Faith A. Yeargin, Jennifer Y. Zhao, Joshua A. Dela Cruz, Tyler D. Schottel, Luke R. Sheerin, Cameron D. Shelton, William J. Vargo, Alexandra R. Chastain, Braden M. Gaab, Baileigh M. Hall, Nicholas A. Hartmann, Benjamin J. Koenig, Madeline J. McKittrick, Briana E. McMinn, Joseph P. Medley, Emma R. Ryan, Ryan P. Schmidtke, Christopher L. Wichlac, Ashleigh A. Farmer, Tristen M. Fornes, Cale A. Holan, Nathan C. Kolb, Marianne Maghamez, Rachel P. Roberts, Kelly E. Short, Alena J. Ackerman, Ayanna C. Brown, Kaitlynn R. Danielson, Brendan R. Hill, Haley M. Hughes, Alec T. Jenkins, Jacob T. Knaust, Sarah B. Lukavsky, Alexandra N. McKinney, Erin S. McNary, Brandon M. Monson, Erin E. Sedlacek, Emilee E. Steinkamp, Hannah E. Wagnon, Nevan C. Bickel, Oscar E. Bossart, Alex W. Buchheit, Carter G. Collins, Noah J. Cutter, Kaitlyn V. Dunn, Nadia J. Graber, Alaina L. Hager, Jonathan M. Hardy, Samantha M. Hunn, Hayleigh L. Juenger, Brianna A. Lindsey, Sarah R. Mason, Colby J. Price, Gavin M. Stone, Hannah E. Tole, Sophie L. Wichlac, Aviana B. Arnold, Austin B. Balabas, Liana J. Burkhart, Thomas J. Grinnell, Elizabeth A. Henken, Jessica H. Kuca, Paige N. Mueller, Deanna N. Palmer, Kameron N. Rachell, McKayla R. Stone, Tilomai J. Tauiliili, Christopher M. Toennies, Connor I. Blackburn, Christian I. Blue, Madison E. Closs, Lyndsey A. Korstad, Khang C. Mai, Madison J. Muzzarelli, Celena J. Haight, Makenzie J. Pitts, Christina A. Favela, Amanda N. Miller, Allison M. Rea, Lesley Louise V. Sebree, Paige E. Zywicki, Bryce C. Lunsford, Rachel N. Mann, Conner J. McGinnis, Tyler K. Richardson, Kaitlyn G. Marrs, Serenity A. McDonald, Kendall R. Schieppe, Morris D. Harris III, Walter C. Thomas-Patterson, Amber M. Germuga, Makenna B. Harris, Ryan A. King, Jordyn L. Comeaux, Dabin Kim, William A. Osuma, David J. Tady and Kathryn E. Kalkwarf.

Honor Roll: Darwin J. Mah, Cole B. Williams, Jonathan R. Faust, Alexander J. Brown, Jessica M. Larson, Ian L. Wright, Ashlee F. Dunks, Britney N. Johnson, Yongxing Tang, Kendal L. Graham, Isabella R. Dimos, Kaylie A. Grout, Vonner M. Panek, Logan M. Schweigert, Connor P. Vargo, Bruce A. White, Vaughn S. Toner, Adonis M. Gillon, Delaney H. Hill, Madisyn E. Crouse, Sierra A. Fowler, Emilee C. Hamm, Madeline N. James, Zachary A. Long, Kent M. Poitinger, Emma S. Jordan, Isaac J. Brown, Rakia J. Blue, Matthew J. Carter, Shelby E. Davinroy, Jordan A. Dumstorff-Heien, Taylor A. Guy, Rebecca G. Lunn, Teaghan R. McAllister, Mary C. Orf, Hannah M. Bennion, Savanna G. Call, Jematur P. Chepkoit, Kimberly M. Logan, Evan H. Smith, Hayden D. Van De Voorde, Reese E. Jones, Rayshawn King, Jr., Zoey T. McDonald, Kendall J. Kreidell, Makayla E. Best, Sarah E. Diessner, Ailayna D. Gaffney, Elyse M. Gordon, Sarah R. Lewis, Noleka M. Sandlin, McKayla K. Williamson, Ashtyn S. Griesemer, Kirsten R. Hardt, Sophie A. Hertzler, Megan M. Hughes, Mikayla E. Jassem, Mallory E. Stroud, Alyssa C. Thoman, Jillian J. Crowder, Calen J. McKinney, Madison O. Signore, Kyndall C. Foster, Claire A. Crook, Elise R. Greer, Paige M. Bickers, Jameson N. Thibodeaux, Aniyah E. Vance, Brayden C. Hartmann, Chloe A. Baron, Sophie B. Bitner, Christopher R. Boros II, Isaiah J. Belmonte, Aaliyah T. Cooley, Braden T. Henson, Kyle J. Morrison, Kaitlyn N. Plaisted, Mark Joseph V. Prozinski, Carolyne P. Scrivner, Ashleigh M. Kendrick, Jacob T. Darnell, Jackson D. Winkler, Edward R. Beshears, Emma T. Likert, Gianni C. Falconer, Connor S. Morton, Alexis M. Mills, Natalie A. Spain, Jada J. Powell, Kai M. Williams, William M. Boddy, Grace J. Braswell, Rylee K. Burton, Chloe J. Dobecki, Ebony S. Gipson, Luke D. Goss, Wendy J. Borda Garcia, Seth C. Mack, Gwen E. Musenbrock, Ian J. Ratajczyk, Sarah A. Cooley, Natalie N. Zaman, Kaleb A. Humbert, Nathan L. Townley, Chloe N. Watson, Sydney E. Badgett, Alex M. Lieb, Ceaira E. Seeger, Mackenzie L. Wilson-Schaefer, Aidan T. Malloy, Brianna G. Bierly, Madison K. Dalonzo, Nicole M. Del Pinto, Madyson E. McKethen, Paige E. Nowak, Alisha R. Poe, Camden W. Suddarth, Cale E. Faulk, Taylor J. Massey, Brigette A. McCormick, Ethan A. Miller, Arieanna A. Rogers, Cheynie G. Bergman Moore, Natalie A. Kunsemiller, Adria L. Lang, Matthew D. Kopp, Molly J. Ledford, Grayson J. Stutzman, Macyn M. Monegain and Caroline G. Hawkins.

  Comments