O'Fallon Progress

Carriel Jr. High honor rolls

The Progress

Eighth grade

High honors: Cody A. Barnett, Lara I. Ceccoli, Harrison P. Clinton, Carol Ann N. Davis, Grant A. Duncan, Alexander C. Dunn, Rachael A. Dziaba, Noah M. Eaton, Christopher M. Erickson, Evan A. Gass, Madeline George, Rosemary G. Hardy, Savannah R. Hendrickson, Jonas B. Hostetler, Calvin J. Keller, Brittney K. Le, Connor W. Lindsey, Samantha A. McNary, Jessica T. Nguyen, Lauren S. Niesen, Ethan T. Rhodes, Noelle A. Rousseau, Kasey R. Sharpe, Nicholas R. Strobel.

Honors: Sarah Ali, Darien C. Barnett, Katie A. Berry, William L. Blackburn, Olivia A. Bookman, Sierra R. Bossler, Amilian K. Branch, Ella R. Brant, Ella D. Bugger-Fultz, Taylor M. Byrd, Amari’ah J. Carter, Jamal B. Carter Jr., Aubrie S. Chase, Elizabeth J. Collins, Jack O. Crader, Erin M. Cutler, Jordyn P. Dallas, Hannah K. Davinroy, Jasmine M. Day, Chase A. Dumstorff, Aisha S. Eastern, Thomas M. Estrada, Caleb A. Faulkner, Dominic M. Federico, Kaylee E. Franklin, Lauren N. Garn, Francis Garrison, Carime S. Gillon, Brady Gotter, Catherine Gould, Jacob A. Grawitch, Sydney H. Greenstreet, Julia R. Grissom, Braden M. Gunther, Bridget E. Hagarty, Nolan Hall, Jacob K. Harris, Matthias J. Hawkins Jr., Trinity J. Heil, Isaiah M. Hill, Sadie M. Hogan, Tanner T. Hollerich, Jaden M. Howliet, Leslie N. Huffman, Gavin E. Jansen, Madyson P. Johnson, Savannah N. Kelly, Giovanna M. Kirby, Joel A. Lambries, Elisha S. Lamm, Lauren E. Lindley, William C. Little, Pierce C. Love, Memory C. Margelino, Meredith L. Marsh, Kelsey M. McGill, Ryan P. Merrill, Makayla M. Mersinger, Ryan C. Miller, Julia L. Monson, Sydney R. Mueller, Trinity D. Murray, Maria J. Muzzarelli, Jacob C. Ortega, Andrew D. Ott, Aya C. Patterson, Ashlynn J. Phillips, Camdin M. Polak, Felicity A. Polinsky, Alex J. Pyszka, Corey M. Quintal, Tyler J. Rayburn, Alexis J. Reeser, Austin W. Renner, Jacob L. Renner, Alexander D. Reno, Natalie M. Rhodes, Maya A. Robison, Dakari D. Sayles, Sydnie P. Scheller, Donavon C. Schexnayder, Peyton E. Schieppe, Ian J. Schilling, Joshua D. Schulhofer, Aiden J. Schultz, Kenay A. Scott, Kristina R. Sharpe, Michael S. Sims, Gabriel M. Smoot, Logan E. Spengler, Xavier J. Stacey, Kendyl L. Stajduhar, Karen E. Stemple, Gabriel M. Strohm, Jessica Z. Stroup, Kristine Taylor, Holden H. Teague, Journee J. Thompson, William S. Tippett II, Elizabeth G. Tomlinson, Mary Katherine Trelow, Olivia K. Turner, Kaden S. Vollmer, Mallory E. Walker, Savannah D. Watkins, Donavan L. Whitfield, Jack A. Whitworth, Haydin S. Williams, Devin S. Wilson, Michael L. Wilson, Geoffrey A. Winkeler, Aidan C. Yost, Kaitlyn M. Yurkovich.

Honorable mention: Austen C. Ausbrooks, Noah C. Bairfield, Brooklyn A. Beltz, Makayla J. Blakeslee, Matteo Boasso, Caleb A. Burton, Zhane N. Clark-Houston, Hayden E. Dalman, Donovan J. Dewese, Coleman J. Dickey, Andrew N. Doss, Caden D. Guthrie, Emily R. Hale, Xavier O. Harrison, Patrick V. Hodge III, Morgan T. Johnson, Sydney A. McBride, Jocelynn M. McKinney, Ethan D. Moore, Devante I. Nesby, Victor M. Perez, Cloe F. Phillips, Carson K. Reno, Michael B. Robbs, Shauna R. Roberts, Aulando L. Sanders, Rachael V. Simkins, Landon D. Smith, Matthew G. Tindall, Rylie A. Vincent, Jaden M. Wallace, Timothy M. Ward Jr., DeJanae L. Williams, Janelle C. Wilson.

Seventh Grade

High honors: Madeline Ahlf, Alia M. Barcus, Ryan J. Baskette, Griffin M. Beveridge, Reilly K. Bickel, Donald E. Blue, Jackson B. Bossart, Sojourner N. Brownridge, Jebii M. Chepkoit, Caitlyn I. Chor, Dakota B. Clark, Connor A. Dawson, Jessica L. Dittmar, Anna K. Erickson, Morgan R. Foster, Lucas R. Gibbons, Jackson P. Glover, Michael T. Haerr, Lauren O. Hairr, Ethan J. Hendrickson, Alexander J. Hewitt, Will A. Hicks, Elliott K. Hoffmann, Madeline K. Hoover, Zachary A. Horsens, Brooke A. Hughes, Alex P. Karns, Delaney N. Kirk, Jordyn F. Lochmann, Damian C. Manwarren, Hannah E. McClure, William M. Millard, Bruce A. Miller, Kara B. Milner, Luke G. Minton, Ethan M. Nieroda, Zachary C. Novy, Phoenix D. O’Leary, Eliana F. Parks, Timothy J. Peterson, Marcella E. Raimundi, Isabella K. Saldana, Emily N. Schweiger, Garrett J. Shearer, Kaitlyn N. Spinnie, Jadzia N. Taborski, Rehema A. Tuju, Jacob G. Vahle.

Honors: Sidney R. Alumbaugh, Charles-Phillip K. Ampadu, Hannah N. Bailey, Hayden C. Bailey, Benjamin B. Baldwin, Tyler R. Baltzell, Andrew D. Barbee, Diana L. Barragan, Juanito Barragan Jr., Olivia N. Bennion, Hailey L. Bernreuter, Grace A. Bettis, Joel E. Boedeker, Ava G. Bollinger, Taylor M. Bowman, Jayla M. Brown, Maggie A. Carriel, Dillan S. Cassie, Dwayne Chatman Jr., Braydon J. Childs, Lauren E. Cooley, Trynitee K. Cooper, Mariah Y. Cotton, Brie A. Crabtree, Annah G. Crumpton, Aidan R. Cutter, Curtis L. Dallas Jr., Lillian V. DeLucio, Audrey G. Dowland, Lauren D. Edwards, Jonah D. Ellis, Evan J. Faulk, Hunter R. Ficken, Kendall J. Fox, Isabella R. Frazer, Brook H. Garcia, Max L. Garcia, Calise D. Garrison, Hayden J. Gerstenecker, Jack T. Gibson, Claire K. Glover, Hunter T. Goff, Hunter R. Graham, Madison J. Griffith, Saige M. Grinnell, Abby N. Gutgsell, Payton R. Hamm, Leanna L. Hartsock, Sydney M. Hayes, Alexander X. Haynes, Alexander Hess, Jadah R. Hicks, Hayley A. Horrell, Katya E. Jassem, Nolan J. Jenkins, Isabelle K. Kiser, Mason Kumming, Aric J. LaRue, Tucker D. Lehman, Kyra R. Lehrman, Connor M. Leveling, Jordan J. Lewis, Darbie M. Marshall, Skylar T. Maxwell, Dylan C. May, Haidyn McGill, Peyton G. Meyer, Jacob W. Midgley, Savannah B. Mochrie, Riley J. Monroe, Tamarah M. Murray, Lexie M. Musser, Marisa E. Nix, Julius A. Owoseni, Joseph A. Parker, Lillian G. Pitts, Macy E. Ranbarger, Mollie J. Reed, Austin R. Renner, Jackson R. Rhein, Marcus D. Russell, Ella G. Russo, Zachary E. Russo, Brandon M. Rust, Isabela M. Santillan, Brenna A. Severt, Mikayla H. Sewell, Lawson M. Smith, Bethany B. Stone, Kelsey L. Stroud, Mason J. Stroud, Avery A. Taake, Cole J. Taddei, Alinafe Z. Tambala, Jessie L. Tavares, James D. Tyus, Olivia G. White, Dahntay J. Williams, Makenna A. Winkler, Caleb M. Wright, Ashlee R. Young, Carter J. Young.

Honorable mention: Jaiden B. Akkus, Mareana T. Anthony, Karter Z. Belt, Jordan A. Black, Owen Blaylock, Ali D. Booker, Kaleb D. Brown, Brody P. Bugger, Timothy J. Catanzaro II, Emily G. Danielson, Nicholas W. Despain, Jasmere A. Edwards, Alexander S. Gayden-Bauer, Isaac A. Hubbard, Riah C. Jones, Isabella R. McGraw, Morgan N. Minar, Da’Kerah L. Palmer, Jadyn D. Pascua, Johnathan R. Preuitt, Mason E. Rohloff, Kendall A. Schiele, Ardrianna R. Sharp, Seth M. Shylkofski, Madison K. Skaggs, Michael C. Skaggs, James R. Stanley, Ciara N. Swope, Bret D. Tomaszewski, Grant A. Williams-Booker, Trevor J. Williamson, Jurnee L. Yates.

Sixth Grade

High honors: Ava R. Baldwin, Gavin Benedick, Ethan J. Cochran, Lily Cooper, Connor B. Dziaba, Lucas D. Faver, Madalynn M. Fields, Abram K. George, Delaney A. Hall, Maya J. Huller, Sarah O. Huller, Thomas M. James III, Dana Kim, Camden M. Kimmel, Aden King, Lucas R. Lind, Alec J. McKittrick, Brett R. Meek, Bralen E. Murphy, Regan K. Oladipofaniyi, Andrew S. Orloski, Adelaide Peresta, Ella J. Peterson, Kaeden A. Radcliffe, Ammon R. Rich, Luke C. Robey, Matthan J. Runswick, Sophia M. Saldana, Kalib J. Schultz, Malachi J. Snowden, Caleb D. Stoker, Jack W. Twenhafel, Hayden D. Wurth.

Honor roll: Olapeju O. Ajao, Mackenna C. Ashby, Jackson Becker, Cohen M. Blaylock, Francesca R. Boente, Katherine R. Breaux, Nathaniel L. Breaux, Alyse C. Brown, Avery L. Casberg, Haley S. Ceccoli, Margaret E. Cieurzo, Mason Cornell, Emma N. Curtright, Rhianna L. DeBourge, Payton R. DeMott, Caden L. Dickey, Luke J. Dobecki, Aaron Doss, India S. Eastern, Elise S. Esposito, Isabelle C. Flores, Jordan J. Fritsch, Samuel O. Fulton, Ava L. Garner, Elijah C. Garrison, Kylie M. Gibbons, Sienna G. Godfrey, Marin H. Gonski, Eli O. Greenstreet, Mia M. Hardimon, Michael J. Hardimon, Jayden N. Harris, Conner L. Hicks, Jayla E. Howe, Kailee Hubbard, Aubrey E. Hughs, Mason J. Jachthuber, Kendall G. Joggerst, Margaret L. Johnson, Nathaniel E. Johnson, Noah T. Jones, Brayden L. Keller, Kelsey B. Laktzian-Bogay, Morgan L. Lane, Kileigh Lawrence, Makenna G. Lay, Braydan J. Lewey, Samuel J. Lunsford, Megan N. Manspeaker, Morgan A. Manspeaker, Luke B. Mararac, Reese E. Maskal, Camden J. McAllister, Taylor J. Miller, Alana Mitchom, Ernest R. Moore, Jayla K. Olinger, Emma M. Owens, Monica C. Parker, Angelina D. Pascua, Jessica L. Payne, Riley J. Payne, Calveion A. Peltier, Lena M. Peterlin, Josie R. Potter, Meghan Reeser, Alexa A. Renner, Gabriel W. Reno, Andrew J. Roberts, Finley Roskos, Riley L. Scheibel, Rowan Shockey, Alexander J. Simkins, Landyn M. Smallheer, Cole A. Smith, Avrey J. Spengler, Christian S. Spires, Timothy B. Stearns, Hannah J. Summers, Alexander R. Tame, Ky’la Taylor, Mia H. Thomas, Kyndall M. Tolbert, Danae J. Tyus, Brayden C. Vogt, Mihret R. Wade, Emily S. Wallman, Lauren K. Weitlauf, Isabel Wells, Lex O. White Jr., William J. White, Hannah M. Williams, Jaylin Young.

Honorable mention: Amani J. Barker, Grant Beltz, Christian L. Castrogiovanni, Jessica D. Davinroy, Jada L. Dougherty, Nathaniel G. Ellington, Brock S. Goewert, Nicole C. Guthrie, Noah C. Hesse, Kelsey X. Hutchison, Autumn N. Jones, Jordan M. Josato, Ayden A. Kandes, Shota Kawano, Gabriel A. Lewis, Drake O. Love, Devin M. McKinney, Amelia E. Mountain, Bearj J. Ohanian, Karenna L. Robbs, Marie C. Robison, Jaeden Rush, Easton Sparrow, Savant K. Taylor, Benjamin C. Vorce, Emily L. Watkins, Jake T. Werner.

  Comments